Hakkımızda

Hakkımızda

Armante Sigorta; Sigorta Şirketlerinin Bölge Müdürlüklerinde Teknik,Hasar ve Satış departmanlarında geçen 15 yılın sonunda tecrübe ve birikimlerimizin ticari hayata geçirilmesi düşüncesiyle 2002 yılında Ankara da kurulmuştur.

Her türlü sigorta ihtiyaçlarının doğru ve hızlı bir şekilde karşılanması,piyasa şartlarına göre uygun fiyatların bulunması, değişik şirketlerden alınan fiyat ve teminatların karşılaştırılarak tablo olarak sunulması, çalıştığımız firma ve kişilerin sigorta işlemlerini büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır.

Armante Sigorta sektörde ki tecrübe ve bakış farkını çalışmalarına da yansıtmış olup özellikle SORUMLULUK VE İNŞAAT poliçelerinde önemli projelere imza atmıştır.

Uzun soluklu ve referans ağırlıklı portföyümüzde müşterilerimize karşı hep açık olmak ,poliçeleri ihtiyaca göre hazırlamak artısı ve eksisiyle anlatmak Armante Sigortanın bu günlere gelmesinde ki vazgeçilmezleridir.

Latince “GÜÇLÜ” anlamına gelen “ARMANTE” doğru çalışma prensipleri,sürekliliği ve ulaşılabilirliği ile sektörde fark yaratmaya devam edecektir.
Saygılarımızla,

Misyon

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, “Gerekli ürünü ve en uygun fiyatı sunarak “Kaliteli hizmet ve ulaşılabilirlik” prensipleri ile uzun soluklu, miras bırakılabilir bir acentelik anlayışı ile sektörde yer almak.

Vizyon

Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek; Kendini geliştiren kendinin ve katabileceklerinin farkında olan ,geniş bakış açısına sahip,birlikte çalıştıklarına ve çalışanlarına değer veren sosyal projelerde yer alan çalışılmak istenen ve aranılan bir acente olmak.